+380 99 111-01-22
з 10:00 до 18:00
Зворотний дзвінок
UA | RU

Парфумована вода Ex Nihilo Devil Tender

Парфумована вода Ex Nihilo Devil Tender
Парфумована вода Ex Nihilo Devil Tender
Парфумована вода Ex Nihilo Devil Tender
821 ₴
Немає в наявності  Артикул: 7144-01

Опис та характеристики

Окутай себя необычным броским шлейфом аромата с парфюмированной водой Ex Nihilo Devil Tender

Наче вовк в овечій шкурі, парфумована вода Ex Nihilo Devil Tender не те, чим здається на перший погляд! Оксамитова шкірка персика, що нагадує собою ніжну шкіру немовляти, змінюється солодким звучанням болгарської троянди, щоб підступно підштовхнути вас до безодні чуттєвих пристрастей. Вишуканий акорд замші наділяє парфум буквально фізичним відчуттям м'якості, перед яким практично неможливо встояти! Теплі ноти сандала надають шлейфу композиції орієнтальної теплоти та екзотичності, яка навіває думки про спекотні південні ночі. Не чиніть опір спокусі, станьте їм разом з парфумом Ex Nihilo Devil Tender! Завдяки компактному міні-флакону ваша таємна зброя спокуси завжди готова послужити вам вірною службою, будьте на побаченні або у відпустці.

Ольфакторна піраміда парфумованої води Ex Nihilo Devil Tender:

Початкові ноти— оксамитова персикова шкірка та соковита м'якоть дарують оманливе відчуття м'якості та ніжності, яке швидко змінюється грайливими мотивами рожевого перцю та грейпфрутової гіркуватості.

Середні нотисхожі на феєрверк із пелюсток болгарської троянди та бризок рожевої води, який допомагає жінці відчути себе запашною квіткою на піку свого цвітіння.

Кінцеві ноти, зіткані з хвойних акцентів білого кедра, затишної замші та тепла містичного сандала, забирають у полон ніжності та комфорту.

  • Тип аромату: квіткові, дерев'яні, мускусні
  • Початкова нота: Персик, Рожевий грейпфрут, Рожевий перець
  • Переклад: Болгарська троянда, Рожева вода, Рожеві пелюстки
  • Кінцева нота: Білий кедр, Замша, Сандал
 
Парфумована вода Ex Nihilo Devil Tender - Характеристики
Тип аромату Деревеі, Мускусні
Сімейство аромату Деревні
Стать Для жінок
Стать Для жінок
Бренд Ex Nihilo
Класифікація Нішева
Країна Франція
Об'єм 7.5 мл
Рік початку випуску 2016

Відгуки

Напишіть свою думку про товар.
Зробіть вибір інших покупців легшим.
Новий відгук:
Парфумована вода Ex Nihilo Devil Tender
Як ви оцінюєте
товар?
Якщо у вас залишилися питання щодо даного товару, ви можете зв'язатися з менеджером
Про товар
Макс. 16 символів
Про себе
Очі
Волосся
Шкіра
Колір очей
Колір волосся
Відтінок шкіри
Відповідь на відгук:
Якщо у вас залишилися питання щодо даного товару, ви можете зв'язатися з менеджером
Про товар
Про себе
Пошук
закрыть