+380 99 111-01-22
з 10:00 до 18:00
Зворотний дзвінок
UA | RU

Simplex Bonder

Фільтр
Ціна, ₴
Вид продукції
Призначення
Логотип бренда Simplex Bonder

Simplex Bonder – інноваційна лінійка фінського бренду Sim Sensitive для відновлення пошкодженого волосся. Захист кольору, відновлення зв'язків без агресивних компонентів.

Опис

Simplex Bonder – лінійка фінського бренду Sim Sensitive, спрямована на догляд за пошкодженими волоссям, яке потребує особливого та ретельного уваги. Серія продуктів базується на інноваційній технології, здатній відновлювати дисульфідні зв'язки пасм і запобігати їх руйнуванню. Лінійка захищає колір від вимивання, підтримуючи його здоровий блиск.

Серію Simplex Bonder особливо рекомендується використовувати після фарбування чи будь-яких інших хімічних процедур. Також засоби добре підходять для відновлення пасм після регулярних гарячих укладок, які руйнують здорову структуру волосся. Продукти фінського бренду не містять агресивних компонентів та ароматизаторів, які можуть викликати дискомфорт.

Які засоби представлені у серії Simplex Bonder?

Лінійка Simplex Bonder – основа правильного догляду за фарбованим та пошкодженим волоссям. Завдяки регулярному використанню продукти серії здатні трансформувати локони, повернути їм життєву силу та втрачений блиск. У лінійку входять такі засоби для відновлення волосся:

Ніжна формула продукту дозволяє ефективно очищати шкіру голови, не пересушуючи епідерміс і не пошкоджуючи волосся. Шампунь Simplex Bonder Re-Bonding Shampoo зберігає колір локонів та запобігає його вимиванню. Засіб не спровокує заплутування та ламкість волосся, залишаючи їх гладкими та блискучими після очищення. Шампунь легко утворює піну та рівномірно розподіляється по шкірі голови.

Продукт фінського бренду дозволяє глибоко зволожувати та живити волосся, підсилювати та відновлювати його. Засіб підходить для всіх типів волосся, яким потрібен ефективний догляд. Завдяки складу кондиціонера-маски відновлюються дисульфідні та водні зв'язки всередині стержня волосини.

  • Бондер Simplex Bonder.

Засіб слід використовувати при будь-якому хімічному пошкодженні волосся, наприклад, фарбуванні. Продукт зменшує шкоду агресивних компонентів на структуру локонів. Бондер часто використовується в салонних процедурах, але також може застосовуватися під час домашнього фарбування. Засіб лінійки Simplex Bonder дозволяє надати блиск пошкодженим волоссям та запобігти ламкості кінчиків.

Щоб дізнатися більше про продукти лінійки фінського бренду Sim Sensitive та способи їх застосування, ознайомтеся з описом товарів на веб-сайті Beautis.

Захист та догляд: Інноваційні формули засобів серії Simplex Bonder

Унікальна технологія, що використовується у продуктах серії, дозволяє утримувати вологу всередині волосся та відновлювати кортекс. Засоби Simplex Bonder покращують якість волосся з кожним застосуванням. Оптимальний результат досягається після регулярного використання продуктів. У формулі продуктів фінського бренду містяться такі високотехнологічні компоненти, як:

  • Simplex Bonder Set набір для відновлення волосся: ефективно зволожує та відновлює волосся, посилює блиск та м'якість, запобігає утворенню сплутань, спрощує розчісування та подальші укладання.
  • Комплекс Bis-4-PCA Dimethicone: відновлює, зміцнює, зм'якшує та розгладжує волосся. Підсилює блиск, покращує вологе та сухе розчісування. Підвищує стійкість кольору волосся, ефективно розплутує та усуває електризацію.

Також у складі продуктів лінійки Simplex Bonder – УФ-фільтри, що дозволяють захищати пасма від негативного впливу ультрафіолетового випромінювання, яке спричиняє сухість та вигорання волосся.

Усі засоби бренду Sim Sensitive мають необхідні сертифікати безпеки, а формули для продуктів розробляються технологами у фінській лабораторії компанії. Лінійка Simplex Bonder не містить ароматизаторів, тому може використовуватися чутливими до ароматів людьми.

Beautis ділить ваші цінності

Beautis - це місце, де діляться високі стандарти обслуговування та турбота про покупців. Ми співпрацюємо лише з офіційними представниками брендів, що гарантує вам отримання лише оригінальних товарів. На складах Beautis засоби зберігаються з дотриманням усіх вимог, вказаних виробниками. Також ми дотримуємося рекомендацій щодо доставки продуктів. При цьому ми турбуємося про стан навколишнього середовища, тому до упаковки товарів ми застосовуємо екологічний підхід. Також ми щоденно перевіряємо терміни придатності продуктів, щоб доставляти вам лише якісні товари.

Якщо обрані вами продукти є на головному складі Beautis, ми відправляємо їх у день замовлення, щоб ви могли отримати бажані засоби в найкоротші терміни. Ми доставляємо товари як в Україну, так і за кордон. Крім того, ми щоденно стежимо за цінами товарів на сайті та дотримуємося рекомендацій, встановлених представниками.

Показати ще
Пошук
закрыть