+380 99 111-01-22
з 10:00 до 18:00
Зворотний дзвінок
UA | RU

Косметика LOVA skin

Filters
Ціна, ₴
Вид продукції
Призначення
Логотип бренда Lovaskin

LOVA Skin — Швейцарська обіцянка краси та догляду. Прості, швидкі, безпечні формули для зайнятих жінок. Сімейний бізнес з традиціями та високою якістю.

Описание

Історія створення та цінності швейцарського бренду догляду за шкірою LOVA Skin

Швейцарський бренд LOVA Skin був заснований бізнесвумен, дружиною і матір'ю – Ловісою. Її бажанням було створити засоби для таких же зайнятих жінок, як і вона. Догляд за собою має бути простим, швидким, ефективним і безпечним – так звучать головні цінності бренду. LOVA Skin – це сімейний бізнес, де традиції передаються з покоління в покоління. На швейцарській мові LOVA означає «обіцянка».

«Після народження дітей я зрозуміла, наскільки цінний наш час. Як би мені не хотілося годинами валятися у ванні, це просто неможливо, коли ти потрібен десь ще. Прагнення до миттєвих результатів спонукало мене розробляти прості у використанні, швидкодіючі та високоефективні косметичні продукти», – розповідає Ловіса.

Засоби бренду виробляються виключно в Швейцарії. Для своїх формул компанія об'єднує революційні наукові дослідження з органічними компонентами преміальної якості. Продукти LOVA Skin створені як для використання у салонах краси, так і для домашніх процедур по догляду за своїм тілом.

Бестселери бренду LOVA Skin

LOVA Skin спеціалізується на доглядових засобах для тіла. Бестселерами бренду вважаються продукти для догляду за шкірою ніг та п'яток. Саме завдяки ним LOVA Skin заслужив свою всесвітню популярність та позитивні відгуки тих, хто вже скористався засобами краси компанії.

Своє знайомство з брендом варто почати з пілінгу для ніг Instant Foot Peeling. Засіб має швидкодіючий ефект. Продукт запускає процеси ексфоліації, робить шкіру ніг і п'яток м'якішою на дотик та вирівнює тон епідермісу. Instant Foot Peeling дбає не тільки про зовнішній вигляд зони, але й її здоров'я. Натуральна формула засобу має антибактеріальний та протимікробний ефекти, що запобігає різним захворюванням шкіри стоп та п'яток. Засіб також виступає у якості профілактики мозолів та утворенню грубих ділянок на епідермісі ніг.

Бренд LOVA Skin представляє набори для догляду за шкірою стоп та п'яток. Окрім бестселера Instant Foot Peeling до нього входить професійна двостороння пилка для ніг. Вона дозволяє ретельніше позбавлятися від ороговілих частинок шкіри, грубих ділянок і природного накопичення бруду.

Формули засобів швейцарського бренду LOVA Skin

Компанія розробляє високоефективні формули, результат від яких буде помітний вже з першого застосування. Для цього LOVA Skin поєднує останні біотехнологічні розробки з природними та органічними компонентами з багаторічною доведеною ефективністю. У засобах бренду містяться такі речовини, як:

  • АНА та BHA-кислоти: оновлюють епідерміс, дозволяють запускати процеси прискореної регенерації шкіри, зволожують і відновлюють природню гладкість шкіри, покращують тон і текстуру епідермусу.
  • Алое вера і екстракт опунції: зволожуючі компоненти, які вирощуються і добуваються в екологічно правильних умовах. Сприяють живленню шкіри корисними речовинами, пом'якшують і прискорюють загоєння епідермісу.

Формули для засобів бренду LOVA Skin розробляються технологами в швейцарській лабораторії і мають всі необхідні сертифікати якості та безпеки.

Чому бренд LOVA Skin представлений в Beautis

Команда Beautis з особливою любов'ю ставиться до брендів, які є лідерами в своїй ніші. Переваги LOVA Skin оцінили не тільки наші покупці: також засоби компанії рекомендуються дерматологами і подологами для догляду і профілактики захворювань шкіри ніг. Бренд обіцяє своїм клієнтам швидкі і ефективні результати, що особливо цінно в сучасному ритмі життя.

Догляд за шкірою ніг – частина турботи про себе і своє тіло. Бренд LOVA Skin розділяє, що такі рутинні процедури дозволяють не тільки покращувати свій зовнішній вигляд, але й дбають про ментальне здоров'я, заспокоюють і розслаблюють. Не так багато косметичних компаній представляють засоби для догляду за ногами, однак швейцарський бренд спеціалізується на продукції, розробленої з урахуванням усіх особливостей шкіри цієї зони.

Філософія бренду гласить, що краса кожної жінки знаходиться всередині її, під шкірою. Засоби LOVA Skin – універсальні. Вони підходять для всіх типів шкіри і створені для жінок різного віку. "LOVA the skin you're in (Любіть шкіру, в якій ви знаходитеся)", – говорить слоган бренду.

У Beautis ми цінуємо бренди, які створюють продукти з любов'ю та призначенням. Також для нас важливі склади засобів – вони повинні бути виготовлені з преміальних компонентів, мати необхідні сертифікати безпеки і якості. В свою чергу, на нашому складі ми зберігаємо товари з дотриманням правил, вказаних виробниками.

На нашому сайті ви знайдете тільки ті бренди, які збігаються з цінностями Beautis, нашим баченням турботи про себе, здоров'я та безпеки.

Показать еще
Пошук
закрыть